Zülfü SERTKAYA
Bize Ulaşın! +90 553 471 96 23

Hakkımızda

Harput Emlak Kurucusu Kimdir?

Zülfü SERTKAYA ; 1944 yılında Elazığ’ın Palu ilçesinin küçük bir köyünde doğdu. Doğduğu köyün ve civar köylerin yolu, suyu, elektriği ve okulu yoktu, tarımla uğraşan bir aileden geldi. Kendi kendini yetiştirdi. 13 yaşından itibaren ticarete başlamış aile geçimini temin etmek için 1972 de Hollanda’ya gitmiş ve orada gösterdiği başarılı çalışmalar sonucunda tüm haklarını elde etmiş ve 1976 da 11 odalı küçük bir pansiyonun mülkiyetini alarak işletmeciliğe başlamış, 1979 da Hollanda’nın Den Haag kentinde Turkish Restoran Harput’u açmış olup aynı şekilde üstün başarılarını sürdürmüştür. 1989 yılında Antalya Kaleiçinde eski Osmanlı konaklarından alarak güzel bir şekilde restorasyon yaptıktan sonra  grand Harput pansiyon ismini alarak devam etmiştir. 1997 ‘de tarihi kaleiçinde 2 adet tarihi Osmanlı konaklarından alıp restorasyonunu yaparak yakında işletmeye açacaktır, aynı yerde 1997 den itibaren kaleiçindeki Harput çay bahçesinin işletmeciliğine devam etmektedir, hiç yorulmadan yılmadan bu hızlı tempo ile devam ederek 2003 yılında aldığı karar ile halka dürüst ve iyi bir hizmet vermek için Harput Gayri Menkul Danışmanlık ve Experliğini kurdu o zamandan bu yana başarılı bir şekilde yürütmektedir. Halkın gönlüne taht kurmuş, insanlara verdiği saygı ve sevgi ile herkesin yardımına koşan ve halka hizmet etmeye yılmadan devam etmekte.

Ülkesini ve halkını seven bir insan olarak yurt dışında yaptığı büyük çerçeveyi Türkiye’ye davet ederek onlara da aynı şekilde hizmet vermeye devam etmektedir ve her şeyi Türkiye için ve halkı için üretmeye devam edecektir. Harput Gayrimenkul Danışmanlık ve Experliği ilkesi ;

Dürüstlük ve müşteri memnuniyetidir.

Evli ve 6 çocuk babası olan Zülfü SERTKAYA kendisi yeterli tahsil yapmaması nedeniyle bütün çocuklarını üniversitelerde okutup bazılarının ise ikinci üniversitelerini, yurtiçi ve yurtdışında eğitimlerini ve bitirmelerini sağladı.

Kurucumuz;

Zülfü SERTKAYA

Harput emlak tan saygılar… Değerli müşterilerimiz; Harput emlak ekibi ile 4 yabancı dilde tercümesini yaparak tüm gayrimenkullerinizi dünyaya pazarlayabilir.

NOT: Değerli gayrimenkullerinizi bize satmak için getirirken kıymetinden fazla  fiyat istemeyiniz. Siz bize her konuda güvenebilirsiniz.

EnglishTurkish